
Форміат кальцію дуже популярний у будівництві як протиморозний пришвидшувач (модифікатор) для сухих сумішей.
Завдяки такій добавці будівельний розчин на морозі зберігає свої властивості. Використання цієї речовини приносить чудові результати, якщо температура навколо не опускається нижче п'ятнадцяти градусів морозу.
Але пластифікувальні властивості формують кальцію, як не сумно, не має, тому пластифікатор треба додавати окремо. Що стосується витрати, формиата кальцію знадобиться лише 2-3% від усієї маси сухого цементу. Але треба знати, що чим температура повітря вища, тим менше потрібно додавати модифікатора.
У мішках міститься білий (можливо, жовтуватий) порошок, досить легко розчинний у звичайній воді. Для безпечної роботи треба використовувати звичайні засоби захисту — халат, рукавички та респіратор. Форміат кальцію, як вважається, негорючий, але курити недалеку від нього не рекомендується.
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна температура виконання робіт | -1 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | -100 |
| Виробник | Китай |
- Ціна: від 58 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 25 кг
